ponuka masáži

čínska masáž Tuina

Ide o účinnú manuálnu techniku, využívajúcu hmaty klasickej, reflexnej masáže a akupresúry, pri ktorej pôsobí masér na určité energetické dráhy nášho tela stimuláciou či tlmením, zlepšuje mikro a makro cirkuláciu, odstraňuje bolesti, uvoľňuje napätie vo svaloch a psychické napätie, privádza klienta do pohody a harmónie.  Možno ju použiť aj u detí. Cieľom je obnoviť tok energie čchi v dráhach (meridiánoch) a navrátiť tak rovnováhu organizmu.

kozmetická masáž tváre

Jemná masážna starostlivosť o pokožku tváre, jemné svalstvo zo zameraním na uvoľnenie, relaxáciu a detoxikáciu, napnutie a vyhľadenie pokožky s použitím, relaxačných krémov a oleja.

zábaly typu lavaterm

Sú metódy zamerané na prehriatie, alebo ochladenie svalstva pred masážou a potom uľahčujú masáž. Používa sa pri zápaloch na ochladenie prehriateho svalstva, ale aj pri stavoch chladu, napr. pri zamrznutom ramene.

zábal rašelinový

Je to intenzívna tepelná terapia, ktorá je znásobená prírodným účinkom rašeliny, sú vhodným doplnkom pred masážou, ohrievajú svalstvo.

zábal čokoládový

Tento zábal je dôležitý, nielen pre zdravie, psychiku, ale aj krásu. Má dobrý vplyv na pokožku, zjemňuje a omladzuje, detoxikuje a na psychiku má upokojujúce účinky.

zábal škoricový

Je silný preparát proti celulitíde, má regeneračné účinky, uvolňujú vnútorné napätie, urýchlujú metabolizmus a odvodňuje. 

Mäkké techniky

Špeciálna metóda na uvoľnenie svalstva a odstránenia napätia v tkanivách. Posúvajú sa fascie na chrbte, ale aj iných miestach a pôsobí to uvoľňujúco pri spazmách a chronickom napätí svalov.

reflexná masáž chodidiel

Pôsobenie na lokálne nervové zakončenia. Masáž je vhodná pre všetky vekové kategórie. Ovplyvňuje stav chrbta a celého tela.

medová masáž detoxikačná

Odstraňuje usadeniny, ktoré telo nahromadilo vo svojich tkanivách. Tieto sa pri masáži vylučujú v podobe gumových výmeškov na kožu. Pôsobí silne detoxikačne, telo sa tak zbavuje škodlivých látok. Zrýchľuje metabolizmus.

bankovanie

Touto metódou rozumieme prikladanie sklenených- silikónových baniek s nahriatym vzduchom. V nich sa ochladzovaním vytvorí podtlak, ktorý spôsobí ich prisatie na pokožku. Pôsobí fyzikálne, reflexne, ale aj metabolicky, tým, že ovplyvňujú pochody látkovej výmeny v priľahlom okolí a v neposlednej rade aj stimulujú imunitu organizmu. Je vhodné pri doliečovaní po infarktoch, mozgových príhodách, pri astme, alergiách, menštruačných poruchách, zápaloch a pôsobí silne detoxikačne.

klasická masáž stimulačná

Starostlivosť o pokožku, podkožie, svalstvo a pohybovo – podporný aparát teľa zo zameraním na stimuláciu. Uvoľňuje od bolesti, zbavuje telo záťaže, rozpúšťa blokády, zatvrdliny (spazmy, či myogelózy). Táto masáž je silnejšia, hmaty sú  rýchlejšie a intenzívnejšie. Robí sa aj čiastočná aj celotelová.

klasická masáž relaxačná

Masážna starostlivosť o pokožku, podkožie, svalstvo a pohybovo-podporný aparát tela so zameraním na ich uvoľnenie, správny tonus a celkovú relaxáciu; ide o celotelovú alebo čiastočnú( chrbát, šija, horné a dolné končatiny, zadok, hrudník, brucho) masáž kože, podkožia a mäkkých tkanív pohybového a podporného ústrojenstva s použitím masážnych emulzií, olejov a krémov; je vhodná aj pre deti. Táto masáž je jemnejšia, slúži na odbúranie stresu, migrén a únavy – s použitím relaxačných olejov.

aromatická masáž

Tiež patrí do skupiny relaxačných masáží, ale za použitia esenciálnych olejov v spojení s inhaláciou vonných látok z difúzeru.